Новий салон – нове життя

    Змінити салон автомобіля – іноді те саме, що придбати повністю  нову машину. Без перебільшень, звичка – справа не з легких, а особливо, якщо ви роками їздите за кермом і звикли до найменшої  дрібниці у салоні.

    Проте це вже інша історія. Плями, тріщини, потертість на сидінні чи іншій частині – усе це з часом набридає, тому салон авто час від часу потребує «революційних змін».

    Якщо Ви найближчим часом маєте на меті впроваджувати ці зміни у салоні, пропонуємо кілька загальних нюансів, які варто прочитати перед тим, як звертатися до спеціалістів за послугою.

  • У виборі матеріалу, яким перетягатимуть салон (сидіння, кермо, стеля, дверні вставки) треба керуватися не лише його «престижем», формуванням ексклюзивного інтер’єру, а, звісно, придатністю для постійної і не завжди бережної експлуатації. Так, класичний матеріал – шкіра, хороша альтеранатива  – алькантара, також виокремлюють екошкіру та різноманітні автомобільні тканини ( автомобільний велюр, гобелен, жаккард, тощо).
  • Пожежостійкість, хороший рівень шумоізоляції, натуральність та зручність – вагомі переваги при виборі матеріалу для сидіть автомобіля.
  • Матеріал, який ви обрали для перешивання повинен піддаватися якісній очистці. Якщо, до прикладу, салон шкіряний – він не любить надмірної вологості чи сухості і потребує профілактичної очистки раз на кілька місяців.
  • Перешивка шкірою сидінь автомобіля також може передбачати якісне монтування підігріву або ж кондицінування сидіння під час процесу. Це сприятиме комфорту при будь-якій температурі в середині авто. Також поширене тиснення, аби розмістити той чи інший напис на шкірі.
  • Перешивання авто не повинно призводити до збою системи безпеки автомобіля;
  • Очевидно, якщо ви готуєте авто до продажу, то перешиття салону буде хорошою причиною, аби збільшити вартість автомобіля;

     Що стосується послуг нашого автоцентру, то «Циклон» надає можливість клієнту самому придбати відповідний матеріал для перешиття. Якщо ж це створює вам додаткові клопоти, ми із задоволенням  підберемо і замовимо відповідний, а, основне, якісний матеріал для вашої залізної улюблениці. Окрім перешивання, проводимо якісну хімчистку, спеціалізуючись на захисті шкіряних салонів.