Послуги

     Хочете покращити стан вашого авто? Давно мріяли змінити обшивку салону чи плануєте просто вимити автомобіль, щоб він знову сяяв, як новий? Завітайте на автосервіс «Циклон» – тут ви отримаєте професійне технічне обслуговування за максимально доступними цінами.

      Персонал нашого автосервісу зробить все можливе, щоб ви залишились задоволені якістю наданих послуг. За максимально короткий час ми виконаємо ТО вашого автомобіля на найвищому рівні. Адже головні принципи нашої роботи – якість, швидкість та надійність обслуговування, про що вже неодноразово засвідчила співпраця з нашими постійними клієнтами.

      Спеціалісти автосервісу «Циклон» без проблем врахують всі ваші побажання і виконають, виконуючи обшивку салону чи комплексну мийку вашого автомобіля на європейському рівні. Ми без проблем здійснимо також і якісну хімчистку салону, використовуючи лише професійні засоби світового зразка та найвищої якості. Плануєте замінити літню гуму на зимову? Потрібна мийка фур та вантажних авто? Ці послуги ви також зможете отримати у нашому автосервісі.       

      Завітайте до нас і на власному досвіді переконайтесь у професіоналізмі наших працівників.

      Послуги, які ми надаємо клієнтам:

 Шиномонтаж                                                ♦ Автомийка                               ♦ Мийка фур     

♦ Хімчистка салонів                                        ♦ Обшивка салонів